BUSINESS ACCOUNT MANAGER

Netrom comunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea activitatilor de vanzare directa catre segmentul business a serviciilor de voce si date Vodafone, in judet.

- Identificarea clientilor
- Contactarea clientilor
- Ofertarea si negocierea
- Incheierea contractelor si activarea abonamentelor
- Raportarea zilnica si saptamanala a activitatii
- Participarea la training-uri de produs si de vanzari
- Participarea la sedintele regionale si nationale strategice

Postul se subordoneaza directorului regional de vanzari

CERINTE

- capacitate de organizare
- abilitati de comunicare
- permis de conducere categoria B de minim 1 an
- cunostintele si experienta in vanzari directe reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- telefon

Netrom Comunicatii activeaza in domeniu de la inceputul anului 2003, moment din care compania a acumulat constant experienta in furnizarea de consultanta in telecomunicatii pentru segmentul business.
La scurt timp de la demararea activitatii am dezvoltat parteneriate de succes cu principalii furnizori de solutii de telecomunicatii si transfer de date, printre care Societatea Nationala de Radiocomunicatii, Telemobil SA, Vodafone Romania SA, iar in prezent suntem unul dintre cei mai importanti parteneri ai Vodafone Romania, la nivel national, in furnizarea de solutii de telefonie mobila si acces la internet pentru mediul de afaceri.