ASISTENTE MEDICALE- CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza Asistente Medicale pentru contracte de munca in Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca constituie avantaj,varste 25-40 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile saptamanal , 8 ore pe zi in ture, salarizare 850 Euro net lunar,asigurari platite de angajator,concediu de odihna platit de 21 zile lucratoare, angajari imediate.

CERINTE

Almirom recruteaza Asistente Medicale pentru contracte de munca in Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca constituie avantaj,varste 25-40 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile saptamanal , 8 ore pe zi in ture, salarizare 850 Euro net lunar,asigurari platite de angajator,concediu de odihna platit de 21 zile lucratoare, angajari imediate. a

BENEFICII OFERITE

Almirom recruteaza Asistente Medicale pentru contracte de munca in Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca constituie avantaj,varste 25-40 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile saptamanal , 8 ore pe zi in ture, salarizare 850 Euro net lunar,asigurari platite de angajator,concediu de odihna platit de 21 zile lucratoare, angajari imediate

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE