ANGAJAM AGENT VANZARI ZONA BUZAU -VRANCEA

SC LAKTOTRIO 2001 PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-dezvoltarea si mentinerea unui portofoliu de clienti in zona alocata.
-negocierea comenziilor si urmarirea respectarii de catre parteneri a termenelor de plata negociate.
- disponibilitate pentru deplasari si dese si constante în zona alocata
- implementarea Politicii de vanzari o companiei ,
- monitorizarea constanta a pietei si a concurentei ,
- atingerea targetului de vanzari stabilit de companie,
-intocmirea rapoartelor prestabilite si transmiterea catre firma in termen real ,

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Experienta in domeniul lactatelor reprezinta un real avantaj.
Dezvoltarea si administrarea unei retele de distributie in zona alocata,

Abilitatea de a stabili în mod eficient un plan potrivit de acţiune pentru propria persoana în scopul atingerii unui obiectiv,

Abilitatea de a analiza, organiza şi prezenta date,

Fermitate, hotarâre în luarea deciziilor şi exprimarea opiniilor,

Integritate, abilitatea de a respecta normele sociale, organizaţionale şi etice în activităţi legate de serviciu,

O experienţă semnificativă în domeniul vânzărilor de produse FMCG,

Cunoştinţe întemeiate de managementul vânzărilor,

Utilizarea programelor it,

BENEFICII OFERITE

Autoturism de serviciu,telefon si un pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCATOR BRANZETURI TRADITIONALE