Agent vanzari termopane * tamplarie PVC

S.C. PRODINVEST GRUP 99 S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde intreaga gama de tamplarie PVC si accesorii.
Urmareste realizarea lunara a target-ului stabilit.
Centralizeaza si raporteaza zilnic/ saptamanal rezultatele .
Identifica, centralizeaza si monitorizeaza oportunitatile pe segmentul de piata tamplarie PVC.
Realizarea unei retele comerciale de clienti: firmele de constructii, investitori, sefi santiere, etc.
Urmareste derularea contractelor si incasarea lucrarilor.

CANDIDATUL IDEAL:

Persoana dinamica, perseverenta, comunicativa, orientata catre client, dornica de performante profesionale si cu experienta in munca de teren, permis auto cat. B fara incidente in trafic, sa aiba cunostinte in domeniul tamplariei PVC, preferabil Gealan, sa aiba cunostinte de operare pe calculator, sa stapaneasca tehnica masurarii ferestrelor si intocmirii fiselor de masuratori corespunzatoare contractelor, bun negociator, cu putere de convingere.

CERINTE

-experienta in vanzari minim 1 an! Atu pentru cei din domeniul constructiilor.
-persoana tenace si prezentabila, dinamica si comunicativa, orientata catre client
-cunostiinte bune PC si tehnici negociere
-carnet conducere B
VA RUGAM SA NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA IN VANZARI!

BENEFICII OFERITE

salariu minim, comision motivant din rulaj - posibilitati mari de castig, telefon, masina.
-bonuri de masa, transport
-se lucreaza cu targeturi flexibile
Exista posibilitatea angajarii cu comision pe persoana fizica!

Produce ferestre si usi din PVC GEALAN si comercializeaza toate solutiile de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare, rulouri din aluminiu), usi de garaj. Firma este una cunoscuta la nivel local si care urmareste o dezvoltare medie pe termen lung.