Agent vanzari

VIOSTAR COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca de teren pentru realizarea targetului de vanzari solicitat
- gestionarea clientilor existenti si atragerea de clienti noi
- incheierea de noi contracte comerciale

CERINTE

- experienta in domeniu vanzarilor ca agent comercial sau reprezentant vanzari de minim 3 ani
- cunoasterea zonelor de distributie de la nivelul judetului Buzau si a judetelor limitrofe
- permis de conducere minim cat. B
- abilitati in operarea pe computer de nivel mediu
- persoana serioasa, responsabila, fara cazier
- optional - cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- contract de munca
- comision in functie de volumul de vanzari realizat
- masina si telefon de serviciu
- bonusuri in functie de performantele realizate
- integrarea intr-o echipa cu experienta bogata in domeniu

Infiintata in 1995, Sc. Viostar Com Srl., are o experienta de peste 15 ani in domeniu, asigurand mentinerea in stare de functionare a autovehiculelor prin executarea cu profesionalism a operatiunilor de vulcanizare a anvelopelor si/sau a camerelor de aer precum si a altor operatiuni aferente.

Un pas important pentru firma noastra la reprezentat semnarea in 2009 a unui contract de reprezentanta cu Bridgestone Romania, firma nostra devenind astfel primul service roti autorizat pentru turisme, din Romania in cadrul familiei Bridgestone, iar in 2010 s-a semnat cel de-al doilea contract de reprezentanta Truck Point Bridgestone pentru camioane.