Agent vanzari

Job expirat

SC Simba Invest SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Vanzari
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Buzau
Craiova
Galati
Tara
ROMANIA
Valabilitate
29-11-2011 : 29-12-2011
0
Numar de aplicatii
286

Responsabilitati

Postul este valabil pe divizia tigari PHILIP MORRIS pentru punctele de lucru din Craiova, Buzau si Galati.

Cerinte

- domiciliul stabil in orasele mentionate;
- disponibil la program prelungit;
- permis de conducere de minim 3 ani;
- fara cazier.

Beneficii Oferite

- masina de serviciu;
- salar fix;
- tichete de masa;
- bonusuri in functie de performante;
- telefon serviciu.

Descrierea firmei

Simba Invest SRL s-a infiintat in 1996 in Bacau, avand ca obiect de activitate distributia de tigari, produse alimentare si bauturi alcoolice.Compania s-a dezvoltat atat in planul portofoliului de produse, cat si al ariei de acoperire, desfasurandu-si activitatea, in prezent, in judetele : Bacau, Suceava, Iasi, Neamt, Vaslui, Vrancea, Galati, Braila, Buzau, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Hunedoara, Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Salaj, Satu Mare, Maramures. Distributia produselor se face direct catre clienti, prin preluarea comenzilor de catre agentii de vanzari si livrare prin logistica proprie.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent vanzari