AGENT VANZARI

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza portofoliul de clienti arondati (farmacii de circuit deschis);
- Aduce noi clienti in portofoliu;
- Negociaza cu clientii respectand politica firmei in vederea atingerii obiectivelor;
- Urmareste incasarea la timp a datoriilor;
- Urmareste derularea contractelor cu clientii;
- Realizeaza targetul stabilit pe promotii si oferte speciale.

CERINTE

- Studii superioare.
- Minim 1 an experienta in vanzari, de preferat in domeniul pharma.
- Permis conducere – categoria B si experienta in sofat.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Orientare catre rezultat.
- Atitudine pozitiva.
- Dorinta de dezvoltare personala.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de lucru competitiv si posibilitati de dezvoltare profesionala.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.