AGENT VANZARI

ADS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului actioneaza în zona sa de vânzari în scopul atingerii obiectivelor stabilite (generic numite tinta¿), conform politicii comerciale comunicate de seful ierarhic. Pentru aceasta titularul postului trebuie sa cunoasca produsele comercializate, sa întretina relatia cu clientii, sa urmareasca încasarea eficienta a contravalorii produselor vândute în zona sa de livrare, sa gestioneze în conformitate cu prevederile legale numerarul, formularele cu regim special precum facturi, chitante, avize de însotire a marfii, CEC-urile si biletele la ordin.

CERINTE

- experienta in firme de distributie, pe post similar ;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;
- orientare catre rezultate ;
- recomandari de la locurile de munca anterioare;
- cazier judiciar integru;
- fara evenimente rutiere anterioare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Posibilitati de promovare.

Unic distribuitor la nivel national al unor marci de renume din domeniul FMCG.