Agent de vanzari colaborator

LUBREXCEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pieţei în vederea creării şi dezvoltării portofoliului de clienţi in zona arondata
- Realizarea obiectivelor de vânzări
- Realizarea rapoartelor de activitate
- Realizarea de prezentări ale produselor
- Consilierea clienţilor în vederea alegerii produselor potrivite
- Participarea la toate proiectele de dezvoltare internă
- Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei şi a brandurilor comercializate
- Responsabilitatea actului de vanzare (evaluarea bonitate client, ridicarea instrumentelor de plata aferent vanzarii)

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Persoane prezentabile şi comunicative
- Persoane interesate de carieră
- Abilităţi organizatorice şi manageriale
- Calităţi de lider
- Serioziate in privinta colaborarii
- Masina proprietate personala
- Obligatoriu, detinerea sau intetia de avea PFA/FI sau SRL (doar CV candidatilor care detin sau doresc sa fie PFA/PFI sau SRL se iau in considerare)

BENEFICII OFERITE

- comisioane substantiale, premii si bonusuri de performanta (plata comisionului se va face pe baza de factura la marfa vanduta si incasata)
-training profesional complet
-libertatea de a vă planifica propriul program de lucru
-oportunitatea unei ascensiuni rapide şi a unei dezvoltări profesionale continue
-sansa de a călători şi a participa la evenimente naţionale şi internaţionale
-sansa de a fi propriul Dvs şef si dorinta de avea sau dezvolta propria afacere, fără necesitatea unei investiţii financiare