Agent de vanzari

IMPACT TECHNIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea firmei în relaţiile cu terţe persoane juridice;
• Dezvoltarea de piaţă, construirea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi menţinerea clienţilor deja existenţi;
• Identificarea nevoilor clienţilor;
-Definitivează şi preia comanda fermă de la client.
- Asigură asistenţa tehnică a clientului pentru a definitiva comanda.
-Asigură legătura dintre client (departamente ale clientului) cu personalul din departamentele relevante ale firmei.

CERINTE

DE PREFERAT EXPERIENTA IN VANZARI/RELATII CLIENTI IN DOMENIUL TIPOGRAFIC
-Limbaj corespunzator mediului de afaceri;
-Abilitati de prezentare si negociere cu clientii;
-Bun spirit organizatoric si de echipa, atitudine pozitiva si proactiva;
- Cunostinte limba engleza (reprezinta un avantaj);
- Permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

comision din vanzari

Impact Technic srl Buzau - firma de publicitate si productie publicitara