# REPREZENTANT VANZARI - DOMENIUL AGRICOL / Olt, Prahova, Buzau

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce furnizeaza servicii complete pentru agricultura.

- Dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
- Promovarea produselor din portofoliul companiei:seminte, ingrasaminte, pesticide;
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor;
- Mentinerea relatiei cu clientii: fermieri, furnizori de produse agricole;
- Atingerea targetelor stabilite;
- Urmarirea incasarilor
- Monitorizarea concurentei;
- Redactare periodica a rapoartelor de vanzari;

CERINTE

- Studii superioare finalizate (preferabil in domeniul agronomic);
- Experienţă in vanzari de minim 2 ani;
- Constituie avantaj experienta in vanzarea produselor agricole (seminte, ingrasaminte, pesticide);
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Permis conducere categoria B;
- Cunoştinţe avansate de operare PC : pachetul MS Office;
- Foarte bune abilităţi de comunicare, organizare si orientare catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

-Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist;
- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.