Reprezentant Vanzari Romtelecom

Sc Search Phone Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Initierea apelurilor telefonice catre potentialii clienti
-Prezentarea telefonica a ofertei in vigoare
-Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu

CERINTE

-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientate spre client;
-Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
-Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
-Abilitati de a folosi calculatorul
-Auto-motivat si cu spirit de echipa;
-Cunostinte de limba engleza constitue un avantaj;
-Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de performanta
- Echipa tanara si dinamica
- Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile
- Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata
- Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate
- Sansa de a construi o cariera in vanzari intr-un mediu tanar si dinamic
- Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.

Search Phone membra a grupului Search se afla printre primele companii prestatoare de servicii call center.Compania este partenera cu cei mai importanti furnizori de internet din Romania si intermediaza contractele intre clienti si furnizori.