RIVER SHIP JOBS

Angelov Jobs Consult Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERVIURI IN VARNA,v-or avea loc in DECEMBRIE 2011 SI IANUARIE 2012 Pentru unul dintre clientii nostri companie elvetiana de vase croaziera (4* & 5* nave, căi navigabile europene), cautam pentru sezonul urmator (martie-decembrie 2012) candidati motivaţi pentru următoarele poziţii: • Bucatari DE Partie, patiserie, sous chef: engleza sau germana la nivel de comunicare bun, experienţă relevantă de cel puţin 2 ani • Chelneri /chelnerite: germana la nivel de comunicare bun, experienţă relevantă de cel puţin 2 ani • Cabine steward / stewardes: engleza sau germana la nivel de comunicare bun, experienţă relevantă de cel puţin 2 ani • Barmani: germana la nivel de comunicare bun, experienţă relevantă de cel puţin 2 ani. Dacă sunteţi interesat de poziţiile menţionate mai sus şi îndepliniti cerinţele angajatorului, va rugam sa trimiteti CV-ul d-vstra (in limba engleza) si o poza tip pasaport

CERINTE

Engleza sau germana la nivel de comunicare bun, experienţă relevantă de cel puţin 2 ani

BENEFICII OFERITE

Angajatorul oferă: • Salariul în EUR + tips • Asigurari medicale şi asigurări sociale reglementate de angajator • Vacanta platita • Transport platit de angajator

Angelov Jobs Consult Ltd. este o companie de recrutare din Bulgaria ,în procesul de recrutare şi selecţie profesională a candidaţilor, la toate nivelurile in industria ospitalitatii pentru râuri / linia industriei de croazieră şi hoteluri. Complet autorizat, cu sediul in Varna, Bulgaria.
Ne puteti visita pe www.angelov-consult.com