Asistent relatii clienti

Dymanic Parcel Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionează relația cu clienții desemnați: răspunde solicitărilor primite de la client, verifică statusul trimiterilor, comunică telefonic și via e-mail cu clientul;
- Asigură construirea unor relatii profesioniste cu clienții gestionați;
- Intocmeste și actualizează baze de date in programul Excel.

Daca va incadrati in cerintele postului si considerati ca sunteti potrivit/a va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail hr@dpd.ro

CERINTE

Studii medii/superioare;
- Experienţă pe un post similar
- Abilităţi de operare in programul Excel;
- Viteză de reacție, excelente abilități de comunicare (scris și vorbit);
- Spirit analitic, atenţie la detalii;
- Responsabilitate, conştiinciozitate, capacitate de respectare a termenelor.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizatională puternică colectiv tanăr și dinamic;
- Mediu și proceduri de lucru profesioniste;
- Bonus de performanță in funcție de rezultatele inregistrate;
- Transport asigurat la și de la serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de curierat intern si international