Lucrator Depozit Suplimente Nutritive (Crevedia/Buftea)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare importa si distribuie suplimente nutritive premium brand. Locatia depozitului este in Sat Manastirea, Comuna Crevedia (langa Buftea).

Responsabilitati:
- Receptie marfa import si identificare diferentelor de receptie cantitative si calitative;
- Etichetarea tuturor produselor si corectitudinea continutului etichetelor versus eticheta originala a produsului;
- Preluarea si pregatirea comenzilor zilnice catre clienti, asigurarea corectitudinii acestora si livrarea lor in timp corespunzator;
- Verificarea retururilor si termenelor de valabilitate ale produselor venite retur;
- Mentinerea curateniei in depozit si a conditiilor de depozitare propriu-zise a suplimentelor;
- Realizeaza transferuri de marfa catre magazinele proprii si receptioneaza transferurile venite din magazine;
- Monitorizeaza termenele de valabilitate ale stocurilor din gestiune, incat sa nu ajunga sa expire produse in depozit;
- Participa la inventarele lunare si se asigura nu ies diferente de inventariere cantitative si valorice;
- gestionareaza comenzile in ceea ce priveste necesarul functional in depozit ( birotica, cutii, solutii de curatenie, etc).

CERINTE

Cerinte:
- Cautam candidati din Comuna Crevedia, Buftea sau imprejurimi;
- Experienta pe un post similar intr-un depozit - reprezinta avantaj;
- Atentie la detalii si abilitatea de a lucra cu cifre;
- Cunostinte PC, MS Office (reprezinta avantaj);
- Capacitatea de a ridica greutati.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Contract de munca norma intreaga, perioada nedeterminata;
- Salariu fix 2000 lei net + 300 lei Bonuri de masa;
- Program L-V: 9-17:30.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.