Zugravi / Muncitori reamenajari interioare

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal cu experienta profesionala - necalificati, semicalificati, calificati in lucrari de zugraveli si alte lucrari specifice pentru reamenajari spatii comerciale si cladiri de birouri.

CERINTE

- Cunoaste si poate ajuta si la alte lucrari in domeniu: montaj gresie, faianta, pardoseli, mobilier etc. Se lucreaza in echipa.
- Flexibilitate de a lucra sau ajuta si la alte tipuri de lucrari, reprezinta un plus;
- Disponibilitate la deplasari in tara si ocazional in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: contract de munca si salariu corelat cu experienta profesionala.
Diurna + transport si cazare asigurate in deplasare.

Detalii: 0737 163 162
office@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.