WORK AND TRAVEL USA 2008

INTERJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work and Travel program USA 2008
CELE MAI MICI COSTURI DIN ROMANIA !!!
CELE MAI BINE PLATITE JOB-URI LA CAZINOURI, RESTAURANTE, HOTELURI !
INCEPAND DE LA 333 $ inscriere GRATUITA !
CREDITAREA COSTURILOR PRIN PARTENERIATUL BRD - INTERJOB

Alte Programe :
Work and Travel Grecia winter 2007-2008 si summer 2008
Anglo Training Program UK
Work Experience Canada
Work Discover Portugalia, Spania, Italia
Au Pair UK, Spania, Franta
Live-in Caregiver Canada

PENTRU MAI MULTE DETALII ACCESATI www.interjobeu.ro
APLICA ACUM GRATUIT!

CERINTE

Engleza nivel mediu
Experienta minima in domeniul ales

INTERJOB este cea mai competenta si experimentata agentie, specializata in sprijinirea persoanelor interesate in gasirea unor locuri de munca, permanente sau sezoniere, in strainatate.
Ne adresam in aceeasi masura studentilor si elevilor interesati ca, in perioada vacantei de vara, sa efectueze stagii de perfectionare in baza programelor internationale de training.
Work and Travel USA
Work and Travel Grecia Winter/Summer
Anglo Training
Work Discover , etc.