WORK AND TRAVEL USA

INTERJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work and Travel program USA 2008

CERINTE

CELE MAI MICI COSTURI DIN ROMANIA INCEPAND DE LA 333 $ !!!
CELE MAI BINE PLATITE JOB-URI LA CAZINOURI, RESTAURANTE, HOTELURI !
INSCRIREA GRATUITA
CREDITAREA COSTURILOR PRIN PARTENERIATUL BRD - INTERJOB

Alte Programe :
Work and Travel Grecia winter 2007-2008 si summer 2008
Anglo Training Program UK
Work Experience Canada
Work Discover Portugalia, Spania, Italia
Au Pair UK, Spania, Franta
Live-in Caregiver Canada

BENEFICII OFERITE

Media salariilor oferite prin programul Work and Travel este intre 7 si 10 $/ora

NOU!! Work and Travel in grup la acelasi angajator.

Inscrie-te acum si obtii un loc de munca in SUA mai bine platit!

INTERJOB este cea mai competenta si experimentata agentie, specializata in sprijinirea persoanelor interesate in gasirea unor locuri de munca, permanente sau sezoniere, in strainatate.
Ne adresam in aceeasi masura studentilor si elevilor interesati ca, in perioada vacantei de vara, sa efectueze stagii de perfectionare in baza programelor internationale de training.