Website Content Manager

Elinfo Computer

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Operare pe calculator, introducere date si actualizare produse pe platforma magazinelor online;
2. Introducere date; corectii date; verificarea vizuala a datelor introduse;
3. Preluare si confirmare comenzi e-mail/telefonic.
4. Mentine contact telefonic/e-mail cu furnizori/clienti;
5. Actualizeaza permanent stocul, preturile si produsele;
6. Identifica posibilitati de imbunatatire a aplicatiilor/site-urilor;
7. Se implica in testarea de noi programe/platforme magazine online;
8. Alcatuieste descrierea detaliata a produsului, pe baza specificatiilor tehnice;
9. Posteaza articole cu caracter specfic pe blogul magazinului;
10. Mentine legatura cu comunitatea pe retelele sociale;

CERINTE

1. Absolvent facultate tehnica 2014 /student;
2. Cunostinte operare PC (MS Office);
3. Cunostinte IT HW/SW;
4. Cunostinte CPANEL;
5. Cunostinte PHP, HTML, AJAX, CSS, jQuery, Javascript, MySQL constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Program de lucru flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta IT