Webmaster

FARMERS TEXTIL CONFECTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raporteaza direct IT Managerului;
- asigura infrastructura hardware / software si de comunicatii
- asigura functionarea corecta a instrumentelor de lucru folosite in administrarea site-urilor si a celor folosite in lucrul cu bazele de date existente
- propune si implementeaza noi instrumente pentru imbunatatirea site-urilor existente
- raporteaza imediat orice problema legata de functionarea site-urilor companiei care poate avea repercusiuni asupra desfasurarii activitatii
- interfata intre departamentul de marketing si departamentul tehnic
-urmareste permanent comenzile clientilor

CERINTE

- limba engleza avansat
-experienta in vanzari online (nu este obligatoriu)
- cunostinte solide de HTML / DHTML / CSS / Javascript
- cunostinte solide de PHP
- cunostinte minime Photoshop / Dreamweaver / Adobe
- abilitati de comunicare
- preferabil studenti in utlimul an de studiu

BENEFICII OFERITE

-stimulente in functie de nivelul vanzarilor

Societatea noastra face parte din grupul de firme Farmers (textile, constructii, IT). Este infiintata in anul 2000 ca si producator de jeans, anul acesta si-a largit activitatea in domeniul constructiilor (productie si servicii) si mai nou in domeniul vanzarilor online.