WEBDESIGNER / SITE CREATOR

OneTouch Advertising Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

vrem un webdesigner talentat, cu imaginatie si cunostinte tehnice suficiente.
NU VREM doar GRAFICIENI SI NICI doar ARTdirectori.. vrem specialisti in siteuri...
portofoliu este cerinta obligatorie.
PERSOANELE CARE AU FACUT SITEURI/TEMPLATEURI PE JOOMLA AU UN AVANTAJ.

CERINTE

-PHOTOSHOP
-CSS
-HTML
-PHP (BASIC)

BENEFICII OFERITE

- in functie de proiect/client si munca prestata pentru acesta
- telefon nu va dam ca aveti
- masina nu va trebuie ca biroul e langa metrou-
- un "computer" 486 cred ca va e suficient... ca meseria se vede in pix nu in procesor.

bla bla bla... facem chestii misto. Scuze, am zis misto? foarte misto! Clientii nostri sunt multumiti, ne lauda, si ne mai cauta! Am zis ca ne cauta? Scuze, ne recomanda si altora pentru ca suntem extraordinari! Facem 'di toate' - poti sa vezi detalii pe siteul nostru neactualizat de 2 ani.. pentru ca nu avem timp pentru noi, si atunci cand avem timp ne plimbam, calatorim, ne relaxam.. O sa ne facem si site nou, mai ales daca vii si TU!