Webdesigner - Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver-lb franceza

Holosfind

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creati si dezvoltati tehnologii web pentru optimizarea site-urilor pentru motoarele de cautare.
Lucru pentru o societate performanta si experimentata specializata in tehnologii web.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu: oportunitati excelente in functie de performante, tichete de masa, tichete cadou, sediu in zona centrala.

Grupul Referencement.com, societatea franceza N°1 in domeniul referentierii, cauta persoane talentate pentru filiala sa din Bucuresti, Holosfind Software.

Societate cotata la Bursa (EuroNext), ce a efectuat 3 achizitii de societati in 2007 (Adisem, Agorad si Daooda), Referencement.com / Holosfind Software va ofera o adevarata oportunitate de cariera.

Mai multe informatii gasiti pe site-ul nostru www.referencement.com (http://www.holosfind.com sau http://www.holosfind.ro/).