Webdesigner - Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver

Holosfind

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creare identitate vizuala (logo/sigla/corporate ID)
- Design site web
- Pregatire machete tipar
- Creare bannere web si layout
Alatura-te echipei noastre experimentate in tehnologie web!

Trimite CV-ul la adresa mihaelad@holosfind.com si viziteaza www.holosfind.com, www.holosfind.ro

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Limba franceza-nivel mediu/ avansat
- Cunostinte in ceea ce priveste Dreamweaver (cunostinte solide), Power Point, Word, Photoshop, Illustrator, Flash
- Avantaj cunoasterea tehnologiilor utilizate pentru site-urile web, PHP, HTML, CSS
- Calitati artistice si tehnice, sa fie riguros, autonom si perseverent

BENEFICII OFERITE

Salariu: oportunitati excelente in functie de performante, tichete de masa, tichete cadou, sediu in zona centrala.

Grupul Referencement.com, societatea franceza N¿1 in domeniul referentierii, cauta persoane talentate pentru filiala sa din Bucuresti, Holosfind Software.

Societate cotata la Bursa (EuroNext), ce a efectuat 3 achizitii de societati in 2007 (Adisem, Agorad si Daooda), Referencement.com / Holosfind Software va ofera o adevarata oportunitate de cariera.

Mai multe informatii gasiti pe site-ul nostru www.referencement.com (http://www.holosfind.com sau http://www.holosfind.ro/).