Webdesigner

Top Design Mag

Job expirat

RESPONSABILITATI

TopDesignMag cauta un coleg care sa se priceapa foarte bine la programele enumerate mai jos pentru a putea face tutoriale originale de la 0. Minimum-ul este un tutorial pentru Photoshop / Illustrator pe saptamana. Aceste 2 programe prezinta cel mai mare interes pentru cititorii nostrii. In prima faza aceasta persoana va putea lucra de acasa, facandu-si programul dupa bunul plac .

Suntem interesati de o colaborare pe termen lung si oferim conditii avantajoase ce se vor negocia la interviu.

CERINTE

* Photoshop
* Illustrator
* Dreamweaver
* Flash
* HTML & CSS
* English

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performanta

TopDesignMag este o revista online dedicata design-ului, fotografiei si oricarui domeniu apropiat . In acest sens publicam articole unice despre Photoshop, Adobe Illustrator, reclame scrise, etc .

Publicul nostru tinta este format prioritar din cetatenii Statelor Unite ale Americii dar si din cetatenii europeni .