WEB PROGRAMMER

Retina Web Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de website-uri sau parti ale acestora
Realizarea de aplicatii web
Aplicatii Intranet/Extranet

CERINTE

- experienta de minim 1 an dovedita prin portofoliu (preferabil peste 3 proiecte)
- HTML, CSS, Javascript, PHP

Constituie un avantaj :
- familiar cu tehnici de optimizare pentru search engine
- ASP, JSP, .NET, MSSQL, PostgreSQL, XML

BENEFICII OFERITE

- bonusuri la 3 luni in functie de performante si lucrul peste program
- sprijinim activ dezvoltarea profesionala si cresterea salariala
- oportunitatea de a accede la pozitii de management
- mediu de lucru dinamic, profesionist si in acelasi timp tanar, organizat si degajat

Agentie de web cu o experienta de 5 ani pe piata romaneasca si internationala, peste 300 sute de proiecte realizate pentru companii din SUA, Canada, Germania, Olanda, Suedia, Franta, Mexic, Bermuda, Australia si Singapore.

Printre clientii nostri se numara: Grafitti/BBDO, GfK, Ipsos, La Fantana, Coca-Cola HBC, Mars, Unilever, Reuters, Nestle, Mccann-Erickson, CuponPro.

www.retina.ro