Web developer

Elia Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati/beneficii:
- crearea de site-uri noi pentru companie sau clientii acesteia;
- programatorul va lucra pe website-uri deja existente, facand in mare parte lucru de mentenanta si va contribui la website-uri ce vor fi dezvoltate in viitor;
- oferire de solutii tehnice;
- va lucra la proiecte complexe, inter-disciplinare, care necesita o buna capacitate de organizare si analiza a proiectului.

CERINTE

Candidatul ideal:
- cunoasterea temeinica a PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, Wordpress, Linux, Photoshop;
- disponibilitatea de a invata lucruri si tehnologii noi;
- capacitate de autodezvoltare;
- creativitate, capacitate de comunicare, spirit de echipa;
responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
- cunoasterea temeinica a limbii engleze; cunoasterea altor limbi reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.

Elia Management este o o agentie de design si web design care doreste sa ofere clientilor sai solutii complete in domeniul grafic, de la crearea siglei pana la crearea site-ului.