Web Officer

IMPACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si executa analiza, design-ul, implementarea, mentinerea si imbunatatirea aplicatiilor WEB;
- Realizeaza designul logic si creeaza structura bazelor de date;
- Asigura realizarea (direct sau prin colaborare) a graficii web;
- Planifica si realizeaza instruirea utilizatorilor si colaboreaza la elaborarea documentatiei pentru utilizator;

CERINTE

- Studii superioare IT&C / cursuri de specialitate;
- Experienta 3 ani in domeniul IT&C;
- Cunostinte software web;
- Experienta in aplicatii specifice dezvoltarilor Web, baze de date SQL, MySQL, PHP, Perl;
- Cunostinte limba engleza;
- Abilitati de comunicare si organizare, creativitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centrul de Afaceri CONSTRUDAVA.