Web & Grafic Designer

CerebralART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa CererebralART cauta persoane active si perseverente pentru Designer/Grafician web:

- propuneri si realizare layout
- realizare logo-uri, animatii flash si bannere publicitare
- respectarea dead-line-urilor si respectarea brief-ului/specificatiilor

CERINTE

- experienta in utilizarea programelor de prelucrare imagini: Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
- dorinta de a acumula noi cunostinte in domeniul design-ului grafic in vederea realizarii unor elemente grafice cat mai complexe
- cunostinte cel putin medii de limba engleza
- gandire conceptuala si usurinta in comunicare
- onestitate, simt autocritic, bun simt
- viteza de lucru, buna organizare, responsabilitate, siguranta in luarea deciziilor si asumarea acestora

- studii in domeniul grafic (arte plastice, arhitectura) - reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- bonusuri in functie de realizari;
- program flexibil de lucru;
- posibilitatea de a lucra intr-o firma cu o prezenta pe piata foarte dinamica;
- mediu de lucru modern, intr-un un colectiv tanar, dinamic;
- dezvoltare profesionala prin cursuri de specializare.

Salariul este negociabil in functie de experienta si de performante.
Va rugam sa includeti portofoliul cu lucrari.

CerebralART este o o agentie de publicitate full-service care ofera servicii de creatie si productie publicitara