Web Developer Ref. Code \"Web\"

POLICOLOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si intretinerea de aplicatii web.
- detectarea si remedierea bug-urilor.
- promovarea site-urilor companiei prin campanii online.
- creatie grafica specializata web.

CERINTE

- Cunostinte solide de:
- PHP, MySQL,
- Java Script, DHTML, CSS
- Adobe Photoshop, Macromedia Fireworks
- Constituie avantaj cunoasterea Macromedia Flash si Action Script
- Creativitate in dezvoltarea de layout-uri pentru paginile de internet.
- Cunostinte de limba engleza, scris si vorbit.
- Cunostinte generale asupra tehnicilor si conceptelor de securitate a Internet-ului.
- Respectarea termenelor limita si experienta/capacitate de lucru in echipa;
- Experienta minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Trainig
- Mediu atractiv de lucru

Cu o experienta de 40 de ani pe piata lacurilor si vopselelor din Romania, Policolor este in prezent cel mai mare producator roman de profil. Intre anii 1965 si 1990 Intreprinderea de Lacuri si Vopsele Bucuresti, asa cum a fost numita initial, a fost unul dintre cei mai importanti furnizori ai industriilor nationale de autovehicule, mobila si electronica.