Web developer

Grup Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile constau in:
- actualizarea, intretinerea si dezvoltarea site-urilor proprii
- constructia de site-uri pentru produsele firmei
- constructia de site-uri pentru clientii firmei.
- dezvoltarea de aplicatii pentru uzul intern (baze de date, newsletter, etc).
Oferim proiecte interesante, mediu de lucru competitiv si destins intr-o echipa tanara care stie sa combine munca cu timpul liber.
Se ofera conditii de lucru foarte bune, pachet salarial motivant, bonuri de masa.

CERINTE

Cunostinte foarte bune de PHP, MySql, HTML.
Cunostinte bune de JavaScript, Adobe Photoshop, Macromedia Flash.
Studii de specialitate, de preferat incheiate.
Experienta de minim 1 an trebuie probata cu prezentarea unui portofoliu, de preferat online.
Spiritul de echipa, respectarea termenelor, initiativa proprie sunt cerinte obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, in concordanta cu exigentele noastre si talentul candidatului.

Productie editoriala(reviste sapatminale si lunare, tiparite si electronice)
Publicitate
Turism si evenimente
Distributie presa
Calificare profesionala
Web-design
IT