Web Developer

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare la dezvoltarea interfetei de administrare a produselor companiei– produse pe filtrare si monitorizare retea.
- dezvoltarea si administrarea website-urilor companiei (site-ul companiei si cel al produselor in functie de zonele/ tarile in care vor fi promovate produsele companiei);
- participarea la implementarea de tool-uri in diverse proiecte interne.

CERINTE

- CSS, XHTML (avansat), JavaScript, AJAX (mediu-avansat)
- PHP/ Perl/ Python
- PostgreSQL/ MySQL
- Engleza avansat

Constituie avantaj:

Alte limbaje de web development,
Cunostinte minime de Linux,
Experienta de lucru pe: baze de date, administrare online, interfata/ grafica,
Experienta intr-o echipa care a finalizat cel putin un proiect mare;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- mediu relaxat, program flexibil
- echipa non-conformista

Companie ce ofera servicii complete in domeniul resurselor umane.

Cautam WEB DEVELOPER pentru unul dintre clientii nostri din domeniul software - companie ce dezvolta si comercializeaza produse de filtrare si monitorizare retea.