Web Developer

MOnline

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei face parte dintr-o echipa ambitioasa ce urmareste implementarea cu success a unor proiecte de mica si madie anvergura din domeniul aplicatiilor web.
Nu exista un program de lucru - colaborarea se face la nivel de proiecte.
Nu ne asteptam sa stii tot - se ofera suport si indicatii utile in ducerea la bun sfarsit a proiectelor

CERINTE

1. Interes in dezvoltarea aplicatiilor web si in cunoasterea/utilizarea spatiului internet in general
2. Limba engleza
3. PHP, MySQL, Javascript, HTML, CSS
4. Optional: Ajax, Prototype, JQuery
5. Wordpress, Wordpress MU (plugin-uri, template-uri)
6. Intelegerea conceptelor WEB 2.0, SEO, MVC, OOP
7. Disponibilitate pentru mici rapoarte periodice (prin mail or chat)

BENEFICII OFERITE

In functie de complexitatea proiectelor, nivelul tau de experienta, durata efectiva de implementare beneficiile variaza intre $5/h - $20/h

Dezvoltare aplicatii web. Servicii si consultanta in domeniul aplicatiilor internet/intranet.