WEB DEVELOPER

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare AXIAL realizeaza selectia pentru unul din partenerii sai, o importanta companie romano-americana.
Programator Web

Atributii:

- Proiectare si dezvoltare web site-uri;

- Consultanta oferita clientilor companiei (furnizare solutii informatice)

CERINTE

Programator Web - Cerinte:

- Studii Superioare

- Experienta pe un post similar minim 1 an;

- Engleza scris + vorbit - nivel avansat;

- Cunostinte foarte bune ASP/ASP.NET, HTML/DHTML, JavaScript, XML

- Cunostinte foarte bune de baze de date relationale (SQL Server, Access)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv; Bonusuri in functie de proiect;

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;

- Mediu de lucru placut;

Una dintre cele mai apreciate companbii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate