Web Developer

SC Mediafax SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la:
- dezvoltarea unei platforme de tip CMS;
- proiectele dezvoltate de firma
- dezvoltarea de aplicatii web based
- crearea paginilor de web si intranet

CERINTE

- Cunostinte temeinice de PHP, SQL, HTML, CSS, Javascript;
- Minim un an experienta intr-un post similar si numeroase proiecte la activ;
- Proactiv
- Spirit de echipa

Constituie un avantaj :
- familiar cu applicatii web tip CMS
- familiar cu tehnici de optimizare pentru search engine
- ASP, C#, .NET, MSSQL, XML, SOAP si/sau REST, DHTML

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic, profesionist
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei firme de succes
Pachet salarial motivant + Bonusuri in functie de rezultate.

Valorile Agenţiei de ştiri MEDIAFAX sînt calitatea şi profesionalismul, întîmpinarea şi depăşirea aşteptărilor clienţilor, iar misiunea sa este aceea de a oferi companiilor din România şi din afară conexiunea în timp util cu informaţia de care au nevoie.

MEDIAFAX a devenit marcă recunoscută al cărei atu este comunicarea la nivel global. Poziţia de lider pe piaţa românească de informaţii pentru mass media este confirmată de publicarea unui flux zilnic de peste 500 de ştiri. Aceasta ne obligă să identificăm continuu ceea ce ne diferenţiază de celalte agenţii de presă şi ne menţine pe prima poziţie în top.