Web Developer

Zoom-Biz

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zoom-Biz este în căutarea unui Web Developer, cu abilităţi excelente de lucru şi doritor de a se alătura echipei noastre de programatori.

CERINTE

- Cunoaşterea platformelor Wordpress, | Opencart, Prestashop sau Magento;
- Cunoştinţe avansate PHP5, HTML5, CSS3, MySQL, JavaScript/jQuery, Ajax, XML;
- Cunoştinţe de OOP;
- Cunoştinţe de MVC;
- Minimum 2 ani de experienţă în domeniu;
- Abilitatea de a scrie coduri şi a le modifica pe cele scrise de alţii;
- Abilitatea de a lucra atât în echipă cât şi individual;
- Punctualitate si responsabilitate

Considerate un plus:
- Cunoaşterea unui dintre framework-urile: CodeIgniter, Laravel, Phalcon, Symphony
- Cunoaşterea limbii engleze;
- Experienţă în folosirea Facebook/Twitter/Google Maps API.
- Cunostinte in ajustarea codului HTML conform cerintelor Google.
Vicu (Serviciu)

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru tanar
-salariu motivant

Suntem singura platforma ce insumeaza toate tehnicile de promovare online, PR si social media, webdesing intr-un singur serviciu accesibil si eficient din punct de vedere al costurilor, pentru a spori vizibilitatea si credibilitatea afacerii tale.