WEB DESIGNER

A Rond SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta de lucru substantiala in design pentru site-uri web complexe si portaluri, demonstrabila cu portofoliu de lucrari publicate pe internet
- experienta in specificul comunicarii pe web si usability
- spirit analitic, atentie la detalii, creativitate, umor, viteza de lucru
OBLIGATORIU MINIM UN AN DE LUCRU IN WEB DEVELOPMENT
- cunostinte de lucru cu template-uri Smarty, Photoshop, Flash, Dreamweaver, HTML, CSS sunt un plus

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa premianta Internetics, proiecte speciale, de portofoliu, pentru piata interna si internationala
- salariu motivant, bonusuri pentru proiecte si prime bianuale
- servicii medicale private
- apartenenta la un grup de firme in plina dezvoltare

A Rond furnizeaza servicii interactive si de branding online, aplicatii web si design pentru tipar dedicate afacerilor.
Misiunea noastra este sa ajutam compania sau organizatia dumneavoastra sa-si atinga intreg potentialul prin promovarea strategica pe Internet.