Web designer

Access Point

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui coleg web designer, care sa se implice in faza de proiectare si de implementare.
Trebuie neaparat sa-ti placa ceea ce faci; vrem colegi pasionati de munca lor, care vin cu idei si cu solutii inovatoare, colegi mereu vor sa invete lucruri noi.

CERINTE

- Experienta in dezvoltarea proiectelor web
- Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa
- Cunostinte solide de : Photoshop, HTML, CSS
- Constituie un avantaj cunostintele de: Javascript, DHTML.
- Persoana organizata, care sa-ti cunoasca capacitatile, putand astfel sa respecte termenele limita.

BENEFICII OFERITE

- Un salariu motivant
- Bonusuri in functie de realizari
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru relaxat si ambient placut, in compania unor colegi tineri
- Program flexibil
- Cafeaua de dimineata si Coca-Cola la discretie.

Noi va propunem consiliere profesionala pentru continutul si designul proiectelor dumneavoastra online. Alaturi de noi, veti avea parte de servicii web design, print design, logo design, branding sau e-commerce de cea mai inalta calitate.

Realizam toate tipurile de aplicatii web astfel incat afacerea dumneavoastra sa fie prezenta si in mediul online.

Solutiile noastre sunt complete. Pe langa serviciul de web design, va mai putem consilia si in achizitionarea de nume pentru domeniu, oferindu-va si servicii de gazduire a website-ului. Asiguram cu cea mai mare eficienta, mentenanta pentru aplicatiile web pe care vi le cream.