Web Designer

Att1tude Grup Europe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie in plina dezvoltare, cu un colectiv tanar si spontan, cauta colegi de echipa pentru departamentul de Web Design. Munca intr-un departament de web-design se desfasoara intr-un ritm foarte alert asa ca va trebui sa poti tine pasul.
Nu trebuie sa schimbi lumea sau sa reinventezi roata, dar trebuie sa fii pasionat de webdesign.
Cautam web-designer full time si part time pt biroul din Bucuresti.
“Vrei sa te demonstrezi, ai talente si nu esti remarcat, incearca!”

CERINTE

- experienta minim un an
- prezentarea unui portofoliu de lucrari sau colaborari pe proiecte de acest tip
- cunostinte HTML, CSS
- excelent cunoscator Photoshp
- excelent cunoscator Flash
- avantaj:javascript
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv cu perioada initiala de proba
- oportunitatea de a face parte dintro echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei
- bonusuri per proiect

Companie in plina dezvoltare, cu un colectiv tanar si spontan