Web designer

Dot Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
- propune concepte de design pentru realizarea sau imbunatatirea site-urilor web, bannere, produse digitale care subliniaza identitatea vizuala a companiei (sigla, CD-uri de prezentare, newsletter-ul);

Cerinte:
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii;
- respectarea termenelor limita;

CERINTE

Candidatul trebuie sa stie bine Photoshop sau/si Fireworks.
Se accepta si nivel incepator/mediu (fii sigur ca o sa te punem sa le inveti la perfectie!) daca ne dai pe spate cu creativitatea.

Iti oferim un birou numai al tau unde sa iti pui cana de cafea, scaun misto directorial, calculator performant, salariu motivant in functie de ce ne demonstrezi ca stii.

Daca ai si ceva habar de Flash si esti dispus sa inveti si mai mult, treci direct in capul listei!

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu

DotWeb este o companie romaneasca de web development, orientata catre eficientizarea si optimizarea proiectelor dvs. pe Internet. Solutiile noastre de web design si aplicatii software adauga valoare procesului de comunicare cu clientii si angajatii dvs si sunt concepute pentru a va furniza beneficii maxime.