WEB DESIGNER

HEAVEN STUDIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Domeniul de activitate : design/webdesign/programare web
- Contract full-time sau part-time

CERINTE

- Macromedia Flash, Adobe Photoshop, Dreamweaver, CorelDraw
- Constituie avantaj cunoastere programe de grafica 3D (3DMax,Swift3D,..), programe de prelucrare animatii pentru internet, programe de prelucrare sunet
- Obligatoriu prezentarea de portofoliu cu lucrari realizate

BENEFICII OFERITE

- Plata dupa fiecare proiect, salariu atractiv.
400 - 500 EURO / luna

Heaven Studio este o companie înfiinţată în toamna anului 2004 în Piatra Neamţ, Romania. Deşi suntem o echipă tânără, lucrările noastre sunt puse în rând cu cele ale marilor firme internaţionale din domeniu. Oferim o gama larga de servicii printre care putem enumera: design web, gazduire pagini web, optimizare, promovare şi publicitate pentru site-uri, etc. Echipa noastră are o vastă experienţă în media şi televiziune de aceea veţi găsi în portofoliul nostru câteva din cele mai importante lucrări realizate.