Warehouse Supervisor

SC ENSIGHT MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii depozitului
Organizarea mutarii articolelor
Inventarul stocurilor din depozit

CERINTE

Absolvent studii superioare
2-3 ani experienta intr-o pozitie similara
Cunostinte operare PC - MS Office
Engleza - fluent
Abilitati de lucru in echipa si independent

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala
- tichete de masa
- formare profesionala (training-uri, coaching, cursuri limbi straine)

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultan¿ei în management prin cifr¿ de afaceri ¿i num¿r de angaja¿i. Compania a evoluat ¿i a crescut constant începând cu anul 2000. În 2006, Ensight a realizat o cifr¿ de afaceri de 2,7 milioane euro ¿i o cre¿tere de 125%.
Ensight ofer¿ clien¿ilor s¿i solu¿ii integrate de afaceri bazate pe competen¿e multidisciplinare ¿i complementare în management, finan¿e, IT, juridic, marketing, HR ¿i achizi¿ii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.