Vrei să intri în lumea turismului ca Travel Agent? Alătură-te echipei noastre de freelanceri!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atragerea și consilierea clienților pentru servicii turistice
- Preluarea solicitărilor clienților și realizarea ofertelor;
- Prospectarea pieței turistice și colectarea feedback-ului de la clienți
- Gestionarea și îmbunătățirea permanentă a portofoliului de clienți.
- Conceperea ofertelor folosind motorul nostru de căutare și ofertele perioadei
- Expunerea ofertelor pe site-ul agentiei
- Întreținerea paginii de Facebook

Alătură-te echipei noastre de freelanceri în turism. Vei primi acces la cea mai mare bază de date de oferte turistice disponibilă în România. Tu aduci clienții, noi îți oferim comision de agenție >>> Share&Ca$h

office@travelstars.ro

CERINTE

- Un calculator personal și acces frecvent la internet
- Limba germană (nivel începator) constituie un avantaj
- Studii superioare (geografie sau turism constituie un avantaj) în curs
- Pasiune pentru călătorii
- Cunoașterea minimă a pieței de turism
- Disponibilitate pentru program flexibil, de acasă
- Excelente abilități de comunicare, relaționare și vânzare;
- Promptitudine, atenție la detalii, gândire creativă