Vorbitori de Limba Franceza - Customer Agents in Irlanda

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie internationala recrutam Customer Care Agents vorbitori de limba Franceza care sa lucreze in Irlanda

Candidatii trebuie sa ofere suport clientilor prin mijloace electronice mail/ telefonie cu privire la conturile acestora , dificultati intampinate sau sa-i transfere la alte departamente corespunzatoare

CERINTE

Minim 12 luni experienta Relatii cu clienti
Nivel bun de Limba Franceza si Engleza
Bune abititati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salarii : 25.000 Euro/ an + bonusuri
Salarii team leaderi : pana la 40.000 Euro/ an

Se ofera suport pe toata perioada de interviuri si reloacare

Mai multe detalii gasiti pe : http://www.intermarin.ro/recruitment/other/jobs

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro