Vorbitor limba rusa - membru expeditie Kazahstan

DSSpirit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cel/cea care doreste sa ocupe locul disponibil trebuie sa priveasca aceasta expeditie ca pe o oportunitate personala, sa fie constient ca poate lua parte la o expeditie inedita si cu costuri foarte mici raportate la obiective, sa agreeze conceptul si conditiile expeditiei, sa-i agreeze si sa fie agreat de ceilati membrii ai echipei, etc
Detalii despre expeditie gasiti pe http://kazahstan2009.wordpress.com/

CERINTE

- fluenta in limba rusa
-disponibilitate pentru toata luna august 2009
- disponibilitate de adaptare la conditiile expeditiei (dormit la cort cel putin jumatate din nopti, distante mari de mers cu masina pe zi, temperaturi foarte ridicate in timpul zilei, etc.)
- disponibilitatea de a suporta parte din cheltuielile de cazare si masa, estimate la maxim 500-600 euro

BENEFICII OFERITE

- transport gratuit pe toata distanta parcursa (aprox 12000 km)
-excluderea de la plata consumabilelor pentru masinile participante la expeditie
- oportunitatea de a participa la o expeditie inedita (traseu: Romania, Rep. Moldova, Ucraina, Rusia, Vestul Rep. Kazahstan - Lacul Aral)

ONG- Promovarea, prezervarea si cercetarea patrimoniului natural si cultural