Vorbitor limba finlandeza

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu unul dintre liderii care activeaza in domeniul BPO din Bucuresti cautam un vorbitor de limba finlandeza

CERINTE

DACA:

- ai cunostinte de limba finlandeza;
- esti o persoana interesata de posibilitatea de a activa intr-o multinationala;
- ai disponibilitatea de a invata lucruri noi,
atunci TU esti persoana pe care o cautam!

BENEFICII OFERITE

- veti fi instruit in diverse programe : Oracle ,SAP;
- veti comunica direct cu nativii calatorind in Finlanda;
- veti avea suportul echipei, avand contact si cu celelalte tari: Germania, Franta, Slovacia;
- salarizare atractiva: 3000-3500 lei net.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.