Vorbiti fluent o limba straina?

HR Corporate Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbiti fluent limba germana? Cunoasteti limba olandeza, daneza, spaniola, norvegiana, suedeza, italiana sau portugheza?
Vreti sa beneficiati de acest avantaj? Aveti ocazia sa gasiti un post care sa va permita valorificarea acestor cunostinte.

CERINTE

In functie de ofertele disponibile si de experienta dvs., veti fi indrumat catre un anumit domeniu.

HR Corporate Development este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste de recrutare, consultanta si training in domeniul resurselor umane. Divizia de Recrutare HR Corporate Development doreste sa activeze ca un punct de intalnire intre Organizatii si Candidati, acordand ambelor parti respectul si atentia cuvenita. Divizia de Training HRCD isi propune sa raspunda nevoilor dumneavoastra de training prin oferte personalizate care sa reflecte contextul real in care angajatii dumneavoastra isi desfasoara activitatea zilnica.