VOPSITOR / TINICHIGIU AUTO/ELECTRICIAN

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrari de tinichigerie / vopsitorie la toate tipurile de autovehicule;
- Cunoaste si se informeaza permanent cu privire la noile modele de autovehicule aparute pe piata si caracteristicile tehnice ale acestora;
- Este la curent cu toate informatiile tehnice editate sau prezentate la cursurile de scolarizari, la care are obligatia prin natura postului sa participe;
- Are obligatia de a efectua reparatiile conform standardelor calitative de reparatie ale marcilor reprezentate.

CERINTE

- Spirit dinamic, inovativ;
- Capacitate buna de relationare;
- Capacitate de a dezvolta perfomanta individuala dar si in cadrul unui colectiv;
- Rapiditate in executie;
- Bune cunostinte tehnice in domeniul auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv:
- salariul de baza, in functie de experienta + comisioane in functie de realizari ;

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!