VOPSITOR / TINICHIGIU AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrari de tinichigerie / vopsitorie la toate tipurile de autovehicule;
- Cunoaste si se informeaza permanent cu privire la noile modele de autovehicule aparute pe piata si caracteristicile tehnice ale acestora;
- Este la curent cu toate informatiile tehnice editate sau prezentate la cursurile de scolarizari, la care are obligatia prin natura postului sa participe;
- Are obligatia de a efectua reparatiile conform standardelor calitative de reparatie ale marcilor reprezentate.

CERINTE

- Spirit dinamic, inovativ;
- Capacitate buna de relationare;
- Capacitate de a dezvolta perfomanta individuala dar si in cadrul unui colectiv;
- Rapiditate in executie;
- Bune cunostinte tehnice in domeniul auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv:
- salariul de baza, in functie de experienta + comisioane in functie de realizari ;

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.