VOPSITOR AUTO

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea lucrarilor in conformitate cu cerintele de vopsire ale automobilelor si pieselor de schimb;
- Verificarea starii generale a automobilului clientilor si determinarea si documentarea defectiunilor care nu au fost remediate in cadrul actualului contract de lucru. Observarea calitatii produsului si raportarea cazurilor de daune, conform normelor din manualul de utilizare;
- Amestecarea si prepararea corespunzatoare a vopselelor conform retetei, precum si crearea sau ajustarea culorilor conform instructiunilor;
- Utilizarea si aplicarea corespunzatoare a materialelor necesare in cadrul procesului de pregatire a vopselei, de la etansare pana la vopsirea completa;
- Executarea profesionala si in termenul stabilit a sarcinilor atribuite;
- Efectuarea testelor de vopsea, stabilirea si utilizarea procedeelor adecvate in cazul comenzilor speciale;
- Consiliere specializata, aplicarea masurilor adecvate pentru remedierea defectiunilor aparute in urma unui accident si indeplinrea

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani
- Absolvent liceu profil tehnic/ scoala profesionala de profil/ cursuri de calificare echivalente
- Cunostinte tehnice solide in domeniul auto
- Abilitati d elucru in echipa
- Interes in acumularea de noi informatii

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- conditii bune

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal