Voluntariat Asistenta sociala,psihologie,medicina,st.juridice,informatica,lb.straine

ONG

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Pentru a-si desfasura activitatea in urmatoarele arii de aplicare:
asistenta sociala;
sociologie;
psihologie;
limbi si literaturi straine;
stiinte juridice;
informatica;
cursuri operare pc;
cursuri de limba romana si engleza;
traduceri engeza/franceza/romana;
resurse umane(realizarea de planuri individuale de plasare pe piata fortei de munca din Romania).
medicina.

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract de voluntariat;
Mediu de lucru intr-o echipa tanara, profesionista;
Se elibereaza din care rezulta activitatea desfasurata in organizatia noastra.

Persoana de contact:
Mihai Adrian Paun
Email: mihaipadrian@gmail.com

Jrs Romania si-a inceput activitatea in anul 1996,ca birou national al Serviciului Iezuitilor pentru Refugiati Europa.
Misiunea noastra este de a insoti refugiatii si dezradacinatii,de a-i servi in orice situatie in care se afla.